Bezpieczne zakupy - PHU Darpol
Lista kategorii

Bezpieczne zakupy


Login i hasło

Loginem do konta staje się adres e-mail podany przy rejestracji. Hasło do do logowania otrzymacie Państwo po aktywacji swojego konta klikając na link w otrzymanej uprzednio wiadomości e-mail. Po zalogowaniu na stronie sklepu i kliknięciu na swoje imię znajdujące się na szarym pasku z linkami profilu klienta otwiera się menu "Konto klienta", gdzie jest możliwość ustawienia swojego własnego hasła, a także edycji danych wprowadzony podczas rejestracji konta. W wypadku zapomnienia hasła można je odzyskać poprzez podanie swojego adresu e-mail w dziale "Przypomnij hasło". Jeśli e-mail zostanie odnaleziony w bazie naszych klientów, na konto to wysłane zostanie nowe hasło do logowania.

Ochrona danych osobowych

Składając zamówienie, Nabywca świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Dane osobowe Nabywcy są zbierane i przetwarzane przez Sprzedawcę w celu realizacji złożonego zamówienia w Sklepie Internetowym „darpol.pl".
Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, w szczególności w celu wykonania zamówienia, przesyłania informacji handlowych i marketingowych, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nabywca ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
Administratorem danych osobowych jest firma SINTE Technologie IT s.c., 91-314 Łódź, ul. Piekarska 9, tel./fax. 42 612 30 39.
Przekazanie danych osobowych przez Nabywcę jest dobrowolne. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia lub finalizacji umowy zwalnia Sprzedawcę z obowiązku realizacji zamówienia.
Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

Gwarancje

Wszystkie produkty oferowane w sklepie „darpol.pl" są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.
Zazwyczaj okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, a wszelkie ewentualne odstępstwa od tej reguły są zaznaczone w opisie produktu.